Neohodnoceno

Držák podhrabové desky ZN (zinkovaný) - koncový, výška 30 cm

Držák podhrabové desky ZN (pozinkovaný) - koncový, výška 30cm je určen k zafixování betonových podhrabových desek mezi plotové sloupky, zajišťuje jejich výškovou i směrovou stabilitu.

7-14 dní
Kód: 35297
117 Kč
Kategorie: Držáky podhrabových desek
Materiál: pozinkovaný plech (ZN)
Výška: 30 cm
Tloušťka: pro desky tl. 5 cm

Držák podhrabové desky ZN (pozinkovaný) - koncový, výška 30cm

  • stabilizační držák pozinkovaný ZN - koncový
  • držák betonových podhrabových desek
  • výška 30 cm
  • pro podhrabové desky tl. 5 cm

Držák podhrabové desky ZN (pozinkovaný) - koncový, výška 30cm je určen při stavbě plotu k zafixování betonových podhrabových desek mezi plotové sloupky, zajišťuje jejich výškovou i směrovou stabilitu.

Postup montáže držáku podhrabové desky k plotovému sloupku:

  1. Na plotovém sloupku si nejprve určíme a označíme výšku osazení držáku podhrabové desky. To učiníme například tak, že od horní hrany plotového sloupku směrem dolů naměříme výšku pletiva (např. 125 cm) + přidáme 5 cm (to nám umožní umístit napínací drát pod čepičkou plotového sloupku a zároveň zajistí potřebný prostor mezi pletivem a podhrabovou deskou), poté připočítáme výšku podhrabové desky (např. 25 cm). Tím a máme stanovenou výšku pro osazení spodní části držáku podhrabové desky (výšku na sloupek označíme tužkou, fixou, křídou,...).
  2. Plechový držák podhrabové desky k plotovému sloupku připevníme nejjednodušeji za pomocí samovrtných šroubů (Texů) a Aku šroubováku nebo vrtačky. Držák osadíme ve směru budoucího umístění podhrabových desek a jeho spodní část přiložíme na rysku označenou na plotovém sloupku. Šrouby provrtáme skrz plechový držák podhrabové desky i kovový plotový sloupek (není tedy nutno držák ani sloupek předvrtávat). Při použití šroubů musíme dbát na to, abychom držáky připevnily dostatečně silnými šrouby, neboť při přenášení hmotnosti podhrabové desky na držák podhrabové desky by mohlo dojít k utržení (přestřižení) šroubu a tím sednutí podhrabové desky. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: