Geotextilie - výška 2m

Geotextilie - výška 2m

Skladem
Kód: 104011
85 Kč
Kategorie: Příslušenství a montážní materiál
Hmotnost: 0.1 kg
Poznámka: Cena je uvedena za 1 bm, tedy 2 m2

GEOTEXTILIE - výška 2m

Geotextilie 200g Polyester 2x50 m šedá (v celé roli je 100m2)

  • Šířka role - 200 cm
  • Návin 50 m /role - prodej po celých metrech, tedy po 2 m2.
  • Hmotnost - 30 kg
  • Geotextilie o síle 300g/m2
  • barva: šedá

Použití geotextilie:

Geotextilie je určena k použití jako separační, ochranná nebo případně filtrační vrstva pro různé typy stavebních konstrukcí.

Své využití nalezne geotextilie například při realizaci základových konstrukcí staveb, izolací a odvodnění staveb, střešních konstrukcích plochých střech, rekonstrukcí silnic, železnic, mostů a tunelů, při stavbách parkovišť, průmyslových a letištních ploch, při realizaci zemních konstrukcí, hrází, náspů, deponií a nádrží.

Základní funkce geotextilie:

Ochrana - schopnost adaptace na různé druhy hornin podloží. Struktura geotextilie odolná proti mechanickému poškození předurčuje geoNETEX k ochraně hlavní izolační vrstvy ve stavbě.

Filtrace a drenáž - díky rovnoměrnému rozložení pórů umožňuje geoNETEX rovnoměrný průchod vody a zabraňuje pronikání pevných částic podloží na stavební konstrukci.

Vzhledem k masivní struktuře textilie umožňuje geotextilie vytvoření funkční separační vrstvy, oddělující jednotlivé části stavební konstrukce. Při použití v základových konstrukcích zabraňuje kontaminaci tekutého betonu zeminou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení