Geotextilie - výška 2m

Geotextilie - výška 2m

Skladem
Kód: 104011
85 Kč
Kategorie: Příslušenství a montážní materiál
Hmotnost: 0.1 kg
Poznámka: Cena je uvedena za 1 bm, tedy 2 m2

GEOTEXTILIE - výška 2m

Geotextilie 200g Polyester 2x50 m šedá (v celé roli je 100m2)

  • Šířka role - 200 cm
  • Návin 50 m /role - prodej po celých metrech, tedy po 2 m2.
  • Hmotnost - 30 kg
  • Geotextilie o síle 300g/m2
  • barva: šedá

Použití geotextilie:

Geotextilie je určena k použití jako separační, ochranná nebo případně filtrační vrstva pro různé typy stavebních konstrukcí.

Své využití nalezne geotextilie například při realizaci základových konstrukcí staveb, izolací a odvodnění staveb, střešních konstrukcích plochých střech, rekonstrukcí silnic, železnic, mostů a tunelů, při stavbách parkovišť, průmyslových a letištních ploch, při realizaci zemních konstrukcí, hrází, náspů, deponií a nádrží.

Základní funkce geotextilie:

Ochrana - schopnost adaptace na různé druhy hornin podloží. Struktura geotextilie odolná proti mechanickému poškození předurčuje geoNETEX k ochraně hlavní izolační vrstvy ve stavbě.

Filtrace a drenáž - díky rovnoměrnému rozložení pórů umožňuje geoNETEX rovnoměrný průchod vody a zabraňuje pronikání pevných částic podloží na stavební konstrukci.

Vzhledem k masivní struktuře textilie umožňuje geotextilie vytvoření funkční separační vrstvy, oddělující jednotlivé části stavební konstrukce. Při použití v základových konstrukcích zabraňuje kontaminaci tekutého betonu zeminou.

Zpět do obchodu