Neohodnoceno

GABIONOVÉ TÁHLO (háček) 12 cm - oboustranně ohlé

Gabiony - vymezovací táhlo, háčky 12 cm nebo také spony vymezují vzdálenost sítí mezi sebou na šířku (hloubku) gabionu a zamezují vyboulení gabionu při naplnění kamenivem. Spony doporučujeme v gabionu umisťovat po max. 30 cm vodorovně i svisle.

Skladem (>5 ks)
Kód: 8595068406472
10 Kč
Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Hmotnost: 0.2 kg
Příslušenství podle druhu: Vymezovací táhla (spony)
Materiál: žárově pozinkovaný drát
Průměr drátu: 3 mm
Délka: 12 cm - vnější rozměry
Množství v balení: po jednotlivých kusech nebo v balení po 10 ks

GABIONOVÉ TÁHLO (háček) 12 cm - oboustranně ohlé

Gabionové táhlo (háček) 12 cm - oboustranně ohlé je určeno pro extra tenkou gabionovou stěnu tl. 12 cm. Vymezuje vzdálenost gabionových sítí mezi sebou na šířku (tloušťku) gabionu a zabraňuje vyboulení gabionu při naplnění gabionových košů kamenem. Gabionové spony doporučujeme v gabionu umisťovat po cca 30 cm vodorovně i svisle. Průměr drátu gabionových táhel - 12 cm je 3 mm.

Gabionové spony délky 12 cm jsou ideální pro realizace extra tenkých gabionových stěn, příček plotů a dalších prvků, kde z estetického hlediska nebo z důvodu malého prostoru není dost místa pro silnější gabionové stěny. Gabionové stěny těchto tlouštek jsou také velmi ekonomické z důvodu velice rychlé výstavby a malé spotřeby kameniva. Vzhledem k tloušťce zdiva doporučujeme plnění sypáním kamene velikosti např. 32-63 mm nebo klasického kačírku (oblázků) podobné velikosti.

Gabionová táhla (háčky) se vyrábějí v délkách:

V případě potřeby jiných délek můžete háčky libovolně zkrátit podle potřeby nebo naopak háčky prodloužit jejich vzájemným napojením.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: