Reference - fotografie realizací

S gabiony máme dlouholeté zkušenosti, dokážeme vám odborně poradit s různými druhy gabionů. Pro představu si prohlédněte gabiony viz níže, realizované zhotovené naší firmou a nechte se inspirovat při realizaci svého vlastního gabionu. Samozřejmostí je zpracování cenové nabídky na komponenty pro stavbu gabionu zdarma.

 

GABIONY Žďár nad Sázavou

Gabiony DOMYS, realizace Žďár nad Sázavou, Vysočina - gabionový plot kombinovaný s kovaným plotem jsme realizovali u zákazníka ve Žďáře nad Sázavou. Nejprve jsme zabetonovali kovové sloupky, které tvoří oporu pro skládané kamenné plotové sloupky a kované plotové výplně, následně jsme připravili štěrkové zhutněné podloží pod gabionovou podezdívku a sloupky. Poté jsme začali se stavbou gabionových košů ze svařovaných gabionových sítí okatosti 10x5 cm a do nich jsme vkládali tříděný lomový kámen. Po dokončení gabionového plotu přišlo na řadu osazení kovaných plotových výplní. Tento kombinovaný gabionový plot perfektně ladí s domem a není snad nikdo, komu by se nelíbil. Posuďte sami.

GABIONY Hlinsko, Rváčov

Gabiony Hlinsko, Rváčov - gabion, respektive gabionový plot ve Rváčově nedaleko Hlinska jsme realizovali jako obestavbu stávající betonové plotové podezdívky u rekreačního domku. Účelem výstavby gabionu bylo vytvořit příjemné oplocení venkovského typu z přírodních materiálů a dlouhou životností.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení