Reference - fotografie realizací

S gabiony máme dlouholeté zkušenosti, dokážeme vám odborně poradit s různými druhy gabionů. Pro představu si prohlédněte gabiony viz níže, realizované zhotovené naší firmou a nechte se inspirovat při realizaci svého vlastního gabionu. Samozřejmostí je zpracování cenové nabídky na komponenty pro stavbu gabionu zdarma.

 

GABIONY Žďár nad Sázavou

Gabiony DOMYS, realizace Žďár nad Sázavou, Vysočina - gabionový plot kombinovaný s kovaným plotem jsme realizovali u zákazníka ve Žďáře nad Sázavou. Nejprve jsme zabetonovali kovové sloupky, které tvoří oporu pro skládané kamenné plotové sloupky a kované plotové výplně, následně jsme připravili štěrkové zhutněné podloží pod gabionovou podezdívku a sloupky. Poté jsme začali se stavbou gabionových košů ze svařovaných gabionových sítí okatosti 10x5 cm a do nich jsme vkládali tříděný lomový kámen. Po dokončení gabionového plotu přišlo na řadu osazení kovaných plotových výplní. Tento kombinovaný gabionový plot perfektně ladí s domem a není snad nikdo, komu by se nelíbil. Posuďte sami.

GABIONY Hlinsko, Rváčov

Gabiony Hlinsko, Rváčov - gabion, respektive gabionový plot ve Rváčově nedaleko Hlinska jsme realizovali jako obestavbu stávající betonové plotové podezdívky u rekreačního domku. Účelem výstavby gabionu bylo vytvořit příjemné oplocení venkovského typu z přírodních materiálů a dlouhou životností.